אבטחת VIP

I.M. Security Services – Highly trained security personal - finger print logo

I.M. Security מאבטחת ידוענים מהארץ ומחו"ל. אנו מעניקים שירותי אבטחה לזמרים, פוליטיקאים, שחקנים, ספורטאים, כוכבי טלוויזיה וקולנוע, דוגמנים וכיוצא באלה. מתוך הבנת הצורך בשמירה על אורח חיים שגרתי ובטוח, I.M. Security חרטה על דגלה את נושא אבטחת הידוענים באופן המשלב הגנה על הפרט בהתאם לצרכיו ובהתאם לקהל המעריצים הרלוונטי.

מאבטח אישי, איכותי ובעל ניסיון בתחום האבטחה מאפשר לידוען ליהנות משקט נפשי על ידי גרימת הרתעה לאנשים העשויים להוות מטרד, ולמעריצים אשר חשים בנוח לפלוש למרחב האישי של הידוען. אבטחה פרטית מסייעת למנוע מראש כל הטרדה ופגיעה בלקוח.

עבודת אבטחת הידוענים נקבעת מראש עם הלקוח בהתאם לתחום עיסוקו, לצרכיו האישיים, לאירוע הרלוונטי, ולגבולות אותם בוחר הלקוח להציב אל מול הסכנות האפשריות אליהן הוא חשוף. בפגישת הייעוץ נקבע יחד את גבולות הגזרה ונבנה את תכנית האבטחה בהתאם.

I.M. Security מתגאה בצוות אבטחה ישראלי, יוצאי יחידות מובחרות שעברו מיונים, הכשרות ואימונים מפרכים. אנו מתחייבים לענות על כל הצרכים של הלקוח על ידי אבטחה איכותית חסרת פשרות, שתיתן מענה לכל תרחיש אפשרי, באופן ידידותי לידוען ולסביבתו תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

I.M. Security Services – Highly trained security personal - finger print logo

לפניות ופרטים נוספים